Extraball
Mamy do zaoferowania szeroką gamę automatów. są to urządzenia nowe, jak i używane. Generalnie można je podzielić na dwie podstawowe grupy, mianowicie: automaty do gier i inne.
  • automaty do gier: flipery, gry telewizyjne, gry dedykowane, symulatory, darty, stoliki piłkarskie.
  • inne: stoły bilardowe, automaty siłowe, cymbergaje, bujaki dla dzieci, łapy szczęścia, alkomaty, szafy grające

Wynajem miejsca – Za stałą odpłatnością miesięczną wynajmujemy miejsce w danym lokalu w celu ustawienia automatów. Warunki umowy uzgadniamy indywidualnie. Sprzęt dostarczamy własnym transportem. W trakcie trwania umowy dokonujemy okresowych przeglądów oraz wszelkich napraw. Transport urządzeń, jak i ich serwis wykonujemy na własny koszt. Na otrzymaną kwotę wynajmujący wystawia najemcy fakturę VAT.

 

Dzierżawa automatu - Oddajemy automat w dzierżawę za uzgodnioną stałą odpłatnością miesięczną, na którą wystawiamy fakturę VAT. Kwota uzależniona jest od rodzaju i typu urządzenia.

 

Po podpisaniu umowy dostarczamy sprzęt własnym transportem pod wskazany adres i tam go instalujemy. Przez cały czas trwania umowy dokonujemy okresowych przeglądów. W razie potrzeby usuwamy usterki. Koszty napraw i transportu ponosi dzierżawca.

 

Współpraca (umowa partnerska)– Zawierając umowę o współpracy, jej warunki uzgadniamy indywidualnie. Dochodami z działalności dzielimy się z partnerem procentowo.  Sprzęt do miejsca wskazanego w umowie dostarczamy własnym transportem na koszt partnera. Po zakończeniu trwania umowy odbieramy go na własny koszt. W czasie trwania umowy koszty serwisu i ewentualnych napraw ponosimy wraz z partnerem w/g wartości udziałów w zyskach. Na otrzymaną kwotę partner wystawia fakturę VAT.

Aktualności

Witamy na naszej stronie internetowej!

Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.